Вижте каква глупост направиха феновете на Левски (УНИКАЛНО ВИДЕО + ГАЛЕРИЯ)

Тимът на на Левски Волей напусна европейските клубни турнира през задната врата, след като "сините" фенове направиха невероятна глупост и организираха погром в столичната зала "Христо Ботев".

Първата изцепка на "сините" привърженици бе в края на втория гейм, след като откраднаха знамето на Гърция от таблото в зала "Христо Ботев". Последва запалване на факли и димки. Кулминацията настъпи в началото на 3-ата част, когато при резултата 8:9 ултрасите взривиха бомбичка в залата. Последваха залп от хвърлени предмети и бутилки. Една от тях удари гръцкият волейболист Константинос Христофиделис в главата. След това се наложи главният съдия Максим Бердинков прекрати мача.

Очкаваната санкции за Левски Волей е служебна загуба с 0:3, парична глоба минимум от 10 000 евро и изхвърляне от евротурнирите минимум за една година.

Всички ексцесии от мача Левски Волей - Олимпиакос може да видите само в Sportal.bg!

СНИМКИ: ИВАН БЪЧВАРОВ, SPORTAL.BG

ГАЛЕРИЯ от ексцесиите на мача ЛЕВСКИ ВОЛЕЙ - ОЛИМПИАКОС - ТУК!!!